אודות

אודותינו

 

 

חשיבותה של העזרה הראשונה, ושל רפואת החירום בכלל, איננה מוטלת בספק. למעשה, ההיכרות עם הכללים הפשוטים ביותר עשויה להציל חיים, וההכשרה הבסיסית במסגרת קורס עזרה ראשונה מאפשרת לכל אחד ולכל אחת להתמצא בטכניקות מצילות חיים.

חברת מלער מציעה קורס עזרה ראשונה מקיף ומקצועי מאוד, בהובלתם של מומחים ברפואת חירום. הקורסים השונים מועברים על ידי מדריכים בעלי הכשרה אזרחית ו/או צבאית, לצד מומחים בעלי ניסיון עשיר במגזר הפרטי.

הקורסים של חברת מלער מספקים, בין היתר:

  • מיומנות בביצוע החייאה
  • הכשרה יסודית בהגשת עזרה ראשונה
  • ניסיון מעשי ובעל ערך

איך זה עובד?

1

למידה נוחה אונליין

2

שאלות חזרה

3

מבחן עיוני

4

מפגש תרגול ומבחן מעשי

5

סיום וקבלת התעודה

null

הלקוחות שלנו

בין לקוחותינו ניתן למנות חברות וארגונים מהגדולים והמובילים במשק הישראלי, לרבות מוסדות חינוך, חברות אבטחה, משרדי ממשלה, מרכזים קהילתיים, חברות טיולים ועוד. חברת מלער מוכרת על ידי משרדים ממשלתיים רבים, וזוכה להערכה רבה על פעילותה ועל איכות ההכשרה המוענקת במסגרת הקורסים השונים.
null

היתרון התחרותי שלנו

חברת מלער מסייעת לחניכים בקורסים השונים לרכוש את המיומנויות הנדרשות כדי להתמודד טוב יותר עם מצבי חירום רפואיים. זאת על ידי הענקת הידע הבסיסי והחשוב ביותר, תרגול הטכניקות השונות וסיוע בהשגת שליטה אופטימלית במצבים השונים.

הידע הניתן לך במסגרת קורס עזרה ראשונה של חברת מלער:

  • התמודדות מיטבית במגוון רחב של מצבים
  • הסברים מפורטים באשר לאופן הגשת הסיוע במצבים אלה
  • התגברות על מכשולים וחסמים שעשויים להתעורר במצבי חירום

null

חומר הלימוד

קורס עזרה ראשונה של מלער זוכה לליווי צמוד של ד"ר דנית אביב. בזכות ההכוונה המקצועית והרפואית של ד"ר אביב, תוכנית הלימודים היא תוכנית יוצאת דופן, וחומרי הלימוד הם העדכניים ביותר, בהתאם למחקרים החדשניים בתחום רפואת החירום. הם ברורים מאוד ומותאמים היטב לכל אחד ואחת, גם ללא כל רקע רפואי או ידע מוקדם. בנוסף, חומרי הלימוד מוצגים גם באמצעות עזרים ויזואליים שונים, המשלימים את תהליך הלמידה.
null

השלמת קורס עזרה ראשונה

תעודת סיום קורס עזרה ראשונה תוענק לכל משתתף, עם השלמת הקורס ולאחר שעבר בהצלחה את המבחנים המעשיים והעיוניים. תעודת סיום זו מוכרת על ידי משרד הבריאות, כך שאפשר להיות רגועים – ההכשרה שלך נמצאת בידיים טובות ומקצועיות מאוד.

 

 

חברת מלער מחויבת לספק לך את חומרי הלימוד העדכניים והמקיפים ביותר, בכל עת, כדי שנוכל להציל חיים.

נציגי חברת מלער יעמדו לשירותך בכל זמן, ישיבו לכל שאלה, ויספקו לך הסברים מפורטים על מגוון הפתרונות והקורסים המוצעים על ידי החברה.

לפרטים ולהרשמה לקורסי העזרה הראשונה, לרכישת ציוד רפואי או לקבלת מדריך הבטיחות, ניתן ליצור עמנו קשר כבר עכשיו.

הצוות שלנו ממתין לשמוע ממך,

הנהלת מלער

לקוחות מרוצים

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button