קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי

קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי

מי שעבר קורס חובשים במסגרת שירותו הצבאי, ועמד בכל הדרישות וההנחיות, בוחר לא פעם במסלול השלמה ייחודי. למעשה, ישנם נושאים רבים הנלמדים במסגרת קורס חובש צבאי (או חובש קרבי) שאינם נלמדים בקורס הייעודי לחובשים אזרחיים, ולהיפך. אם כן, יוצאי צבא המעוניינים בהשלמת הידע יכולים לעשות זאת במסגרת קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי, ובמסגרת הקורס המועבר על ידי צוות ההדרכה המיומן ועתיר הניסיון של מלער, יילמדו הנושאים שהוגדרו על ידי משרד הבריאות. רבים מנושאים אלה הם, כאמור, נושאים הרלוונטיים יותר לרפואת חירום בחיים האזרחיים.

קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי – מתחילים מהבסיס

כל ידע מקצועי מתחיל ברכישת היסודות ובבניית תשתית מתאימה, ובאופן דומה גם קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי כולל בתוכו שיעורי מבוא. במסגרת זו נלמדים נושאים משמעותיים המאפשרים היכרות מעמיקה עם מבנה הגוף, עם האנטומיה האנושית ועם המערכות השונות. זהו ידע חיוני המשמש אבן בניין קריטית עליה ייבנו נושאים רבים אחרים שיילמדו בהמשך, לרבות ביצוע החייאה בתינוקות, בילדים או במבוגרים, סילוק חפץ זר, ביצוע החייאה באמצעות דפיברילטור, טיפול בפגיעות שמקורן בטביעה, בהרעלה או בהתחשמלות, זיהוי מחלות נשימתיות או מחלות לב, איתור מצבי טראומה והטיפול בהם, וכן התמודדות עם פגיעות שלד, ראש או חזה.

קורס השלמה – הרבה יותר מאשר ידע תיאורטי

אין ספק כי קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי הוא קורס מקיף מאוד, הכולל נושאים מהותיים ואף מתמודד עם פגיעות אקלים, תגובות אלרגיות או מחלות כרוניות. אלא שלצד ההיכרות עם סוגיות אלה ועם הידע התיאורטי הנדרש, קורס ההשלמה כולל שעות אימון ותרגול, תחת פיקוח של צוות הדרכה עתיר ניסיון, הן בזירה הצבאית והן בזירה האזרחית. כך מתבצע תרגול מעמיק על פעולות החייאה באמצעות בובות הדגמה, ביצוע חבישות וקיבועים, ואף שימוש בדפיברילטור. זאת מתוך ההבנה כי תרגול מאפשר רכישה מתמדת של מיומנויות. אלה הן המיומנויות המאפשרות להעניק טיפול מסור, מהיר ומדויק, בכל מצב ובכל אירוע, בשגרה או בחירום.

קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי – מדריכים מיומנים

כשאתם בוחרים קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי, חשוב לזכור כי ישנה משמעות רבה לצוות ההדרכה, ולתכני הקורס. לכן, לפני קבלת ההחלטה בחנו את תוכנית הלימודים ולמדו את הסילבוס, ודאו שאתם עומדים לקבל את הידע הנרחב והמקיף בהתאם לדרישות משרד הבריאות, וכן שהקורס כולל שעות תרגול ולמידה מעשית. חברת מלער, הפועלת בכפוף לכל התקנות והדרישות ואף מעניקה תעודת סיום המוכרת על ידי משרדי הממשלה ובכלל זה גם משרד הבריאות, מעמידה לרשותכם תוכנית לימודים מקיפה ואיכותית מאוד. יתרה מכך, תכנים אלה מועברים על ידי מדריכים מוסמכים ועתירי ניסיון, המומחים בתחומי הלימוד ומגיעים מעולמות תוכן שונים, עם הכשרה צבאית ואזרחית גם יחד. כל זאת, כדי שתקבלו את כל הידע שאתם צריכים מהגורמים המקצועיים והטובים ביותר שיש.

האפשרויות שממתינות לבוגרי הקורס

בוגרי קורס השלמה מחובש צבאי לאזרחי, בדוגמה לבוגרי קורס חובשים, יכולים להשתלב במגוון רחב של תחומים. הם יכולים להתנדב באיחוד והצלה כחובשים, לשמש כנהגי אמבולנס וחובשים מוסמכים, להצטרף לטיולים ולאירועים שונים על תקן חובשים מלווים, להשתלב במרפאות במגוון רחב של משרות איכותיות ואף להמשיך לקורס מדריכים, בסיומו יוכלו להדריך במגוון קורסי עזרה ראשונה וקורסי הרענון. במילים אחרות, הקורס מעניק למשתתפים לא רק ידע נרחב ומיומנויות חיוניות, אלא גם הכשרה שתאפשר להם להשתלב בתפקידים שונים בחיים האזרחיים. גולת הכותרת היא כמובן ההזדמנות המופלאה והמספקת להציל חיים.

לפרטים נוספים ולתיאום הדרכה ניתן לפנות למרכז ההדרכה: 03-6700971

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button