רענון קורס חובשים

רענון קורס חובשים

רענון לקורס חובשים

על פי החוק, חובשים מוסמכים שהשלימו בהצלחה קורס חובשים המוכר על ידי משרדי הממשלה, מחויבים להמשיך ולשמר את הידע במסגרת קורס ריענון לחובשים. את קורס הריענון יש לבצע מדי שנתיים, ואין ספק שמדובר בדרישה שיש לה המון משמעות והמון יתרונות. חברת מלער מזמינה אתכם להירשם כבר היום לקורס רענון לחובשים, וליהנות מליווי מקצועי ומהדרכה ברמה הגבוהה ביותר, על פי כל הדרישות והתקנות.

רענון קורס חובשים – ממשיכים לתרגל

ישנם שני יתרונות ברורים לקורס הרענון, והראשון שבהם קשור לחשיבות הרבה לשמר את הידע שנרכש במסגרת קורס חובשים. נכון, הקורס המקורי הוא מעמיק מאוד, הוא כולל שעות ארוכות של למידה ושל תרגול, אבל סביר להניח שחלק מהנושאים אינם נדרשים בשגרה. כך עשוי לחלוף זמן ממושך ממועד השלמת הקורס ועד לרגע שבו יזדקק החובש לבצע פעולה מסוימת או לאבחן בעיה שאיננה שכיחה, וכאן בדיוק חשיבותו של קורס רענון לחובשים. זו ההזדמנות לחזור על כל התכנים החשובים, לתרגל שוב את הפעולות המשמעותיות ומצילות החיים, ולרענן את הידע, גם אם נדמה שמעולם לא שכחתם אותו.

רענון קורס חובשים – מתעדכנים בהנחיות

היתרון השני נעוץ בעדכונים התדירים של ארגוני הבריאות, ובפרט של איגוד הלב האמריקאי. למעשה, החוקים והתקנות מעדכנים מדי כמה חודשים, ולכן חשוב כי בוגרי קורס חובשים יישארו תמיד מעודכנים. הם צריכים לדעת מה השתנה, מה ההמלצה העדכנית ביותר ואיך נראים כיום הפרוטוקולים הרפואיים. זהו ידע קריטי עבור החובשים, וזו אחריותם האישית להישאר תמיד עם היד על הדופק. יתרה מכך, גם משרד הבריאות דורש קורס רענון לחובשים מדי שנתיים מתוך ההבנה כי זוהי הזדמנות פז לעדכן את בוגרי הקורס בכל הידע הרלוונטי עבורכם, בכל השינויים ובכל מה שהם פשוט חייבים לדעת כשהם מטפלים בפצועים בשטח.

רענון קורס חובשים – טיפול בפציעות ובמחלות

משתתפי קורס רענון לחובשים חוזרים על נושאים שונים אשר נלמדו במסגרת קורס ההכשרה המקורי שלהם. באופן טבעי מדובר על חזרה בלבד, ולא על למידה של הנושא מן היסוד, אבל אין ספק שעבור משתתפי קורס הרענון מדובר ברענון חיוני, בוודאי כשמדובר בנושאים שאינם שגרתיים. יכול להיות שבמסגרת תפקידו נתקל החובש במצבים שונים של אובדן הכרה או חנק, אבל טיפול בשברים או בשטפי דם, במחלות לב או באירועים לבביים נדירים יותר. לכן כולל הקורס חזרה על כל מה שהחובש באמת צריך לדעת, על כל הנושאים המשמעותיים ביותר ועל כל הכלים הפרקטיים הנדרשים במצבי החירום. ידע הוא כוח אדיר, והחזרה על הידע מבטיחה לנו הרבה יותר כוח כשאנחנו נקלעים למצבים אלה בשטח.

קורס רענון עזרה ראשונה – מיומנויות מצילות חיים

חשוב לזכור כי קורס רענון עזרה ראשונה, ובפרט קורס רענון לחובשים, הוא קורס שמספק למשתתפים בו ארגז כלים חיוני מאוד. אלה הם הכלים שיכולים למנוע פגיעות קשות ואף בלתי הפיכות, להקל על הפצועים ולסייע לכל מי שזקוק למענה אמיתי בשעת חירום. תוכנית הלימודים בקורס נבנתה בקפידה ועל ידי מיטב המומחים של מלער, בעלי רקע צבאי ואזרחי והמון ניסיון מעשי. כך תוכלו לדעת שאתם מקבלים את האינפורמציה ברמה הגבוהה ביותר, מתרגלים ומלטשים את המיומנויות שלכם, ומגיעים לשטח עם ההכשרה המקיפה והטובה מכולן. צוות ההדרכה של מלער נמצא לצדכם לכל אורך הדרך, עד לקבלת תעודת הסיום, המאושרת על ידי משרדי הממשלה וחברות הביטוח, ומאפשרת לבוגרי קורס חובשים להמשיך ולעסוק בתחום על פי ההנחיות.

לפרטים נוספים ולתיאום הדרכה ניתן לפנות למרכז ההדרכה: 03-6700971

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button