השכרת דפיברילטור בישראל

השכרת דפיברילטור בישראל

צרו קשר  דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

המודעות לשימוש ולחשיבות מכשיר הדפיברילטור עלתה בשנים האחרונות בישראל בגלל יעילותו וחוסר הצורך בניסיון מוקדם או הכשרה מיוחדת לצורך השימוש. בגלל המודעות הגבוהה השימוש בו גבר ובמקום לרכוש מכשיר לשימוש אישי במחיר גבוהה ניתן להשכיר אותו לתקופה מוגבלת.

מכשיר הדפיברילטור והשימוש בו

דפיברילטור הוא מכשיר המחזיר את הלב לקצב פעימות תקין ויכול להציל חיים במהירות וביעילות בעת אירועי לב שונים. השימוש בו פשוט וקל לתפעול, והמכשיר פועל בליווי הוראות מוקלטות מדויקות ובכך מנגיש את השימוש בו גם לאנשים שלא השתמשו בו או נתקלו בו בעבר.
בגלל ההבנה שמכשיר הדפיברילטור יכול להציל חיים בידי כל אדם, אפילו ילדים צעירים, השימוש בו הולך וגובר. מאותה הסיבה הוא יותר נגיש לשימוש אישי ולא רק בידי צוותי רפואת חירום ובתי חולים. כיום ניתן לקנות ולהשכיר מכשיר החייאה באתרים כמו מלער עזרה ראשונה, שגם משכירים ומוכרים ציוד רפואי נוסף.

השכרת דפיברילטור בישראל

השכרת דפיברילטור בישראל

רכישת מכשיר דפיברילטור

כפי שציינו מכשיר החייאה יכול להציל חיים במקרים של אירועי לב בהם כל דקה חשובה והמתנה לצוות רפואת חירום, אמבולנס, או מד"א יכולה לעלות בחיי אדם. ארגוניים רפואיים ממליצים על רכישת דפיברילטור למקומות ציבוריים כמו מוסדות לימוד, משרדים, תחנות תחבורה ציבורית מרכזיות, ועוד.
מומלץ בנוסף לדיירים בבנייני מגורים להתאגד ולרכוש במשותף מכשיר לבניין שיהיה במרחב הציבורי בתקווה כמובן שלא יצטרכו לעשות בו שימוש. כמו כל המרכיבים של ערכת עזרה ראשונה, עדיף שיהיו כלים לטיפול שלא יהיו בשימוש מאשר שיהיה צורך בציוד רפואי שלא קיים בנמצא.

אנשים להם מומלץ במיוחד דפיברילטור בהישג יד

על אף שהימצאות דפיברילטורים מומלצת בכמה שיותר מרחבים ישנם אוכלוסיות מסוימות שלהם כדאי במיוחד להקפיד על הימצאות דפיברילטור קרוב, גם למרחב הביתי:

⦁ אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה – לחץ דם גבוה קשור לסיכון גבוה לאירוע לבבי ולכן כדאי לדאוג לדפיברילטור ביתי לאלו הסובלים מהמצב הזה.

⦁ אנשים הנמצאים בעודף משקל גבוה בהרבה מהממוצע – גם משקל גבוה בהרבה מהממוצע קשור לסיבוכים וסכנות בתפקוד הלב ומערכת הנשימה לכן מומלץ להקפיד על דפיברילטור בהישג יד.

⦁ למי שיש קרוב משפחה שעבר אירוע לבבי – בעיות בלב יכולות להיות גנטיות ולכן אם יש לכם קרוב או קרובת משפחה שעברו אירוע לב כדאי לבדוק את הסיכון שלכם לאירוע לב ולהקפיד על מכשיר החייאה בהישג יד.

⦁ חולי סכרת – רמות הסוכר בדם יכולות להשפיע על תפקוד הלב, גם עודף סוכר וגם חוסר סוכר, ויכולים להוביל לאיבוד הכרה ואירוע לבבי.

⦁ בעלי מום לבבי מולד – אנשים הסובלים מבעיות כרוניות בלב, או נמצאים בסכנה להתפרצות בעיה או אירוע לבבי חייבים להקפיד על מכשיר החייאה בסביבה הביתית.

⦁ מעשנים – ידוע שעישון גורם לבעיות בלב ובמערכת הנשימה, גם למשך תקופה לאחר הפסקת העישון. מומלץ למעשנים להקפיד על תפקוד תקין של הלב והימצאות דפיברילטור בקרבת מקום במקרה של מצב חירום.

⦁ כל מי שמתאושש מניתוח בלב או אירוע לבבי שעבר בתקופה האחרונה – בשלבי התאוששות והחלמה מאירועים לבבים, התקפי לב, או ניתוחים בלב, חשוב במיוחד להקפיד על הימצאות מכשיר החייאה בקרבת מקום שכן קיים סיכון גבוהה יותר לאירוע חוזר בתקופת ההחלמה ואף אחריה.

האלמנטים המשפיעים על מחירי הדפיברילטורים

מכשיר דפיברילטור בישראל עולה בין 4,000 שקלים ל – 7,000 שקלים, פחות או יותר. המחיר מושפע מכמה מרכיבים של המכשיר ומשתנה בהתאם לאלמנטים מסוימים:

1. מספר השוקים הטעונים במכשיר

לכל מכשיר החייאה יש מספר מוגבל של שוקים חשמליים זמינים, מספר שיכול להיות בין 50 שוקים ל – 300 שוקים. מחיר המכשיר עולה ככל שמספר השוקים הזמינים שלו גבוה יותר.

2. חיי הסוללה

המכשירים האלו הם ניידים, מה שהופך אותם לנוחים במיוחד לשימוש אך גם מגבלים בחיי סוללה. מעבר לשוקים החשמליים שלהם הסוללה צריכה לספק אנרגיה המערכת של המכשיר ממוחשבת וכך גם מערך הוראות השימוש המוקלט. ככל שחיי הסוללה ארוכים יותר המחיר גבוה יותר.

3. קלות התפעול של המכשיר

המכשיר נהיה יותר נגיש וקל לתפעול באופן כללי, אך המחיר מושפע מקלות השימוש. חלק מהמכשירים מגיעים עם הוראות קוליות ממוחשבות ואינטראקטיביות לעומת דגמים עם הוראות כתובות או עלון למשתמש. כמובן שמרכיב זה משפיע על עלות הייצור וכך על מחיר המכשיר.

4. שנות אחריות

כמו בכל מכשיר חשמלי, אחריות ואורך הזמן שהיא תקפה משפיעה על המחיר. מדובר בהשקעה כספית שמשתלמת ככל שהשנים עוברות, שכן במקום לרכוש מכשיר חדש ייתכן ותוכלו להחליפו ללא עלות. שנות האחריות נעות בין 5 שנים ל – 8 שנים.

השכרת דפיברילטור במקום רכישת דפיברילטור

אחרי שהבנו שדפיברילטור הוא מכשיר חשוב ומציל חיים, וכדאי שיהיה אותו בכל מרחב ציבורי, גם אם לא פרטי, אך גם מכשיר לא זול, נדבר על פתרון שיכול להיות חסכוני ומשתלם יותר.
בגלל המודעות העולה לחשיבות הדפיברילטורים חברות לציוד רפואי התחילו להשכיר ציוד רפואי, בין השאר גם מכשירי החייאה. אז למה להשכיר ולא לקנות? הנה כמה מצבים בהם מומלץ לחסוך את הקנייה ולפנות להשכרה:

⦁ טיול שטח לתקופה של עד חודש

⦁ אירוע רב משתתפים או אורחים מבוגרים

⦁ החלמה מניתוח לב או אירוע לבבי כלשהו

⦁ מחלה או מוגבלות זמנית כלשהי המקשה על ניידות

המחירים להשכרה נעים בין 500 שקלים ל – 700 שקלים לשבוע וזמינים להשכרה בחברות להשכרת ומכירת ציוד רפואי כמו מלער עזרה ראשונה.

למכשיר החייאה אוטומטי. מכשיר ההחייאה מגיע בתיק מרופד ובצמוד אליו סוללה בתוקף, אלקטרודות בתוקף לשימוש בעת הצורך. בנוסף, אנו מציידים  את מכשירי ההחייאה שלנו בערכת הנשמה אישית הכוללת : מסיכה להנשמה, מנתב אוויר וכפפות .

לסיכום

לאט דפיברילטורים תופסים את מקומם במרחב הציבורי ונהיים מונגשים לציבור, גם אלו בלי הכשרה בטיפול רפואי. בהתאם למצב הרפואי ובמיוחד אם הוא זמני כדאי לשקול השכרת דפיברילטור ולחסוך כסף ותחזוקה על המכשיר.
מלער עזרה ראשונה היא חברה מובילה בהשכרת ציוד רפואי, מתחבושות ומשחות לעזרה ראשונה ועד הקו האחרון של הרפואה שהם מכשירי החייאה, ערכות אינפוזיה, ועוד.

לתיאום מועד להשכרת מכשיר החייאה במחיר אטרקטיבי 03-6700971

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button