קורס מד"א

קורס מד"א

במדינת ישראל, למרבה הצער אירועי חירום היא כבר מזמן לא רק בשעת חירום. בין אם מדובר בתאונה קשה, תקרית אלימה או כל סיטואציה שבה יש נפגעים, אחד הדברים החיוניים ביותר לשלום הציבור הוא אדם שיוכל לתת מענה רפואי ראשוני בזירת האירוע. אז אם עד עכשיו לא עשיתם זה, הגיע הזמן שתבינו, אתם יכולים להיות אלה שמצילים חיים בשעת חירום בעזרת הרשמה לקורס מד"א.

החשיבות של קורס עזרה ראשונה

הצלת חיים לפעמים עלולה להישמע כעניין ששייך רק לרופאים או לעובדי צוות רפואי, ובוודאי לא קשור, אלינו, אנשים שלא עובדים במקצועות הללו. אז בטח יפתיע אתכם לשמוע שלטיפול הרפואי הראשוני בזירת האירוע מיד לאחר הפגיעה ישנה משמעות רבה. לעיתים, טיפול נכון בזירת האירוע עלול להיות ההבדל בין חיים למוות, או בין פציעה קשה לפציעה קלה יותר.
את הידע הדרוש כדי שתהיו מסוגלים לתת את המענה הזה אתם יכולים לקבל בעזרת קורס עזרה ראשונה לא ארוך במיוחד שאותו תוכלו לעבור במסגרת חברת מלער. החברה מתמחה בתחום של הוראת רפואת חירום, וכל אחד יכול לעשות קורס בן מספר שעות שבסופו הוא יחזיק בידע מציל חיים. כאן תקבלו את כל המידע הרלוונטי שיוכל לעזור לכם להבין מה בדיוק אתם צריכים.

קורס מד"א

מה התועלת שיוצאת מלקיחת הקורס?

לא משנה מה הקורס שאותו אתם לוקחים, בין אם מדובר על קורס עזרה ראשונה או ריענון עזרה ראשונה, הקורסים של מלער בסופו של דבר יעניקו לכם שני רווחים מרכזיים:

.1 ידע מציל חיים

בראש ובראשונה ידע שיעזור לכם להציל חיים, כן ממש כמו שזה נשמע. במהלך הקורסים תרכשו קודם כל את הידע התיאורטי ולאחר מכן גם תתרגלו אותו באופן אמיתי כדי להיות בטוחים שאתם יודעים בדיוק מה התפקיד שלכם.

2. תעודת הסמכה רשמית

מלבד הרווח הזה שכאמור הוא הרווח העיקרי, בסיום המבחן המסכם של הקורס תקבלו תעודה רשמית שמסמיכה אתכם להגיש עזרה ראשונה. התעודה של מלער מוכרת על ידי גופים ממשלתיים ופרטיים כאחד ותוכלו לעשות בה שימוש בעבודה עם הגופים הללו.

אם עשיתי קורס עזרה ראשונה בעבר, אבל למעשה אני לא כל כך זוכר את החומר, האם אני נדרש לבצע את כל הקורס מההתחלה?
אם בעבר כבר עברתם בעבר הכשרת עזרה ראשונה, אתם לא נדרשים לעבור את כל ההדרכה מההתחלה פעם נוספת. עם זאת, בין אם אתם זוכרים את החומר בצורה טובה ובין אם לא, עליכם לעבור ריענון עזרה ראשונה כדי לוודא שכל הידע שלכם תקף. הרענון נועד גם עבור מי שזוכר היטב את החומר וגם עבור מי שקרצת פחות.
ריענון עזרה ראשונה מאפשר לכם לשחזר את הידע של הקורס שכבר למדתם וכך לשמור על תוקפה של התעודה שלכם כדי שתוכלו לעשות בה שימוש. כמובן שהסיבה המרכזית לריענון היא פשוט לוודא שאתם עדיין יודעים בדיוק מה לעשות בכל סיטואציה הדורשת

אז אחרי שהבנתם כמה חשוב שכל אחד מאתנו יעשה קורס עזרה ראשונה, אתם בטח שאולים את עצמכם למה דווקא לעשות את זה דרך מלע"ר? אז כדי שלא תתלבטו, הנה כמה סיבות טובות מאוד שיעזרו לכם להחליט איפה אתם רוצים לעשות את קורס העזרה ראשונה שלכם:

.1 יחס אישי

בקורסים של מלער אתם לא סתם פרט אחד מתוך הקבוצה. כל מדריך בקורס יודע לתת לכם את המענה הפרטני הטוב ביותר כדי לוודא שאתם באמת שוחים בחומר ולא סתם יודעים כיצד לעבור את המבחן. הדגש הפרטני בקורסים של מלער יגרום לכם להרגיש כאילו אתם בשיעור פרטי, ואתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו דרך מלער את המענה האישי הטוב ביותר.

לא משנה מה הקורס שבו תבחרו, בין אם מדובר על קורס עזרה ראשונה בסיסית, או אפילו ריענון של קורס שכבר לקחתם בעבר. אצלנו במלער תזכו ליחס שלא תקבלו בשום מקום.

2. פריסה ארצית

אם עד עכשיו היה לכם תירוץ שלא רציתם להתרחק מהבית כדי לעשות את קורס העזרה הראשונה, הקורסים של מלער נותנים מענה גם לבעיה הזו. הקורסים השונים של מלער ניתנים בפריסה ארצית, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה בסך הכל לבדוק מה הקורס הקרוב לביתכם, ולהירשם. אחרי שהקורסים שלנו מגיעים עד הבית שלכם, אין לכם באמת סיבה להפסיד אותם.

3. קורסים מתוקשבים

אם אתם באמת עסוקים, ואפילו לקורס שנערך קרוב לבית אין לכם זמן להגיע, למלער יש פתרון גם עבורכם. חלק מהקורסים של מלער ניתנים ללמידה בצורה מקוונת, כאשר לאחר שתעברו על רוב החומר של הקורס תזומנו למפגש מעשי שבו תתרגלו את החומר שלמדתם ותקבלו תעודה שמאשרת שעברתם בהצלחה את המבחן המעשי.

את הקורס המקוון אתם יכולים ללמוד בקצב שלכם, לחזור על החומר כאשר אם מרגישים צורך ובאופן כללי לנהל את לוז הזמנים שלכם בלי תלות באף אחד אחר. אז גם אם באמת אין לכם זמן, הפתרון הזה יכול להיות מושלם עבורכם.

4. שירות לקוחות

אם עד עכשיו הייתם רגילים לקבל שירות בשעות מסוימות, והייתם רגילים לא לקבל מענה הולם לפניות שלכם, מרכז שירות הלקוחות של מלער לוקחים אתכם, הלקוחות בצורה רצינית מאוד. שירות הלקוחות של מלער פועל לאורך כל שעות היום עד לשעה 20:00. כך תוכלו להיות בטוחים שכל בעיה שיש לכם תטופל בצורה המיטבית.

5. תעודת הכשרה שמחולקות במקום

אחרי שכבר השקעתם את המאמצים בלעבור את הקורסים השונים, הדבר שאתם מייחלים לו יותר מכל הוא קבלה של התעודה הנכספת. אבל בניגוד למקומות רבים שלהם ייקח זמן רב להנפיק לכם את התעודה, בקורסים של מלער המצב שונה. התעודה מונפקת עבורכם במקום באופן מידי, ומיד בתום הקורס תוכלו לעשות בה את השימוש שעבורו עשיתם את הקורס.

מלער המרכז ללימודי עזרה ראשונה

הקורסים שאותם תעברו הם קורסים שתכוננו ומועברים על ידי חברת מלער, שהיא אחת החברות המובילות בתחום של הדרכות בנושאי רפואת חירום במדינת ישראל. מלבד מחלקת ההדרכה של החברה שעסוקה כל הזמן בפיתוח ושכלולם של מערכי הלמידה השונים, החברה גם זוכה לליווי צמוד של גורמי רפואה מהשורה הראשונה בארץ ובעולם.
הניסיון הרב של החברה בתחומי ההדרכה הוביל לכך שהיא זוכה לשבחים רבים מקרב גופים ממשלתיים שעובדים אתה וכמובן בקרב לקוחות רבים ומרוצים בשוק הפרטי. המדריכים בקורסים השונים של מלער הם בעלי ניסיון עשיר מאוד בעולם ההדרכה ובעולם רפואת החירום המעשית.
רבים מהמדריכים גם רחשו ניסיון צבאי בתחום ויוכלו להעביר לכם את הידע בצורה החווייתית, המעניינת והמקצועית ביותר. אז אחרי שקראתם את כל זה, אין לכם מה להתלבט, מלער, זה בדיוק מה שאתם צריכים.

לסיכום

החשיבות של ידיעת עזרת ראשונה, לפחות באופן בסיסי צריכה להיות ברורה לכולנו. לא פעם המענה המהיר שאותו ניתן לתת כבר בזירת האירוע יכול להוות הצלת חיים של ממש. אז אם אתם מעוניינים בקורס עזרה ראשונה שמתאים במיוחד לכם, פנו למלער ותוכלו לקבל הפנייה לקורס הקרוב לביתכם. בלי לבזבז זמן מיותר גם אתם יכולים מהר מאוד לרכוש את הידע החיוני הזה.

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button