קורס עזרה ראשונה באר שבע

קורס עזרה ראשונה באר שבע

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

 

במציאות הבלתי צפויה שבה אנו חיים כיום, יש אינספור תרחישים שעשויים להיקרות בדרכינו כמו תאונות, תקריות אלימות או מקרי אובדן הכרה. בסיטואציות כאלו צריך לדעת להגיש עזרה לפצוע, להבין את חומרת הפציעה ולחשוב כיצד לסייע באופן זהיר ונכון עד להגעת צוותי הרפואה לזירה. קורס עזרה ראשונה בבאר שבע של מלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה יוכל לסייע לכם לעשות זאת!

 

למה כדאי ללמוד קורס עזרה ראשונה בבאר שבע?

באר שבע היא בין הערים הגדולות במדינת ישראל. אוכלוסייתה מונה כ- 200,000 תושבים וכוללת מספר רב של סטודנטים. בעיר מגוונת כמו באר שבע, שקיימים בה מרכזי בילוי ומקומות קהילתיים, תרחישים רבים עשויים לקרות ולכן כדאי להיערך מראש לכל תרחיש. בנוסף, באר שבע בעלת אקלים חם ויבש ולכן יש חשיבות ללימודי התמודדות עם מצבים כמו מכת שמש והתייבשות. מסיבה זו, חשוב שיהיה לכם את המידע והיכולת להגיב בצורה המהירה והמדויקת ביותר להגיב למצבי קיצון בלתי צפויים על מנת להציל חיים. אז אם גם אתם חלק מתושבי העיר ומעוניינים להעשיר את הידע המקצועי שלכם במתן עזרה ראשונה – אנחנו במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בבאר שבע נשמח לסייע.

עזרה ראשונה יכולה להציל חיים! גם אם חוויתם בעברכם קורסים שונים ומגוונים במתן עזרה ראשונה במסגרות כמו תיכון או בצבא – ייתכן שכבר הספקתם לשכוח. חדי הזיכרון מבינכם כנראה עדיין בקיאים בחומר אך סביר להניח שתכני הקורס שקיבלתם יחסית שטחיים ולא מעמיקים. קורס עזרה ראשונה הינו הבסיס המקצועי ביותר לידע בהענקת טיפול רפואי הולם במצבי חירום. לכן, מומלץ עד מאוד ללמוד בקורס עזרה ראשונה על מנת שתוכלו לתת את המענה הרפואי הטוב ביותר במצבי חירום ולא להסתפק בידע מהעבר הרחוק.

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה באר שבע?

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה באר שבע?

 

מהי עזרה ראשונה?

עזרה ראשונה היא מענה וטיפול רפואי שניתן לראשונה ובאופן מידי במקרים כמו פציעות, מחלות או מצבי קיצון רפואיים. את העזרה הראשונה ניתן להגיש ללא ציוד רפואי כלל אך מומלץ להשתמש בציוד רפואי מינימלי ובסיסי. העזרה הראשונה מתמקדת בסילוק הגורם המסכן (במידה וקיים), דרכי חבישה, וכן עצירת דימום וטיפול בפעילות התקינה של מערכת הנשימה והלב באמצעות הנשמה ועיסויים.
נקיטת פעולות אלו מגדילות את הסיכוי להצלת חיים! קורס עזרה ראשונה מסייע במניעת נזק גדול למערכות הגוף השונות ומגדילות את הסיכוי להצלת חיים עד להגעת הסיוע הרפואי לזירה.

 

למי מיועד קורס עזרה ראשונה?

אם אתם בני 15 ומעלה תוכלו לעבור את הקורס ולקבל את ההכשרה של מגיש עזרה ראשונה. הקורס לעזרה ראשונה מיועד גם למי שזקוק לו באופן מקצועי ולצרכי עבודה כמו עובדי הוראה, גננות, מדריכי טיולים, מורים, מדריכי כושר, מצילים, מאבטחים, מדריכי ירי וממוני בטיחות.
בנוסף, הקורס מיועד גם למי שמעוניין בו מטעמים אישיים כמו זוגות צעירים המצפים לילד והורים טריים. הידע המקצועי והפרקטי שמועבר למשל בקורס החייאת תינוקות במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בבאר שבע הינו חשוב וקריטי להתמודדות עם מצבי קיצון כמו טיפול במקרה חנק פתאומי שחייב להתבצע במהירות האפשרית.

 

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה?

מגוון הקורסים הרחב של מלער נע בין 4 ל- 88 שעות. נושאי הלימוד בקרוס רבים ומגוונים וכוללים תכנים שונים כמו: אנטומיה ופיזיולוגיה של מערכת משולש החיים, החייאת תינוקות, החייאת מבוגרים, סיקור מחלות עצביות ומחלות לבביות, סילוק גוף זר, מדידת לחץ דם, פינוי דרכי נשימה, טיפול בפצעים ושברים, פגיעות ראש, חזה ובטן, טראומה, ועוד נושאים רבים.

 

אנשי מקצוע? קורס עזרה ראשונה הינו קריטי עבורכם!

יש תחומי עיסוק שבהם קיימת חובה לעבור קורס עזרה ראשונה והוא מהווה תנאי מקדים לעיסוק בתחום. סטודנטים להוראה זקוקים לקורס עזרה ראשונה בהיקף 44 שעות פדגוגיות לצורך קבלת תעודת מגיש עזרה ראשונה. התעודה הזו מהווה תנאי לקבלת תעודת הסמכה כעובד הוראה. אז אם אתם מעוניינים להיות מורים, גננות, מדריכים, מצילים או נאמני בטיחות – רצוי שתעברו קורס עזרה ראשונה.
שימו לב! כדי להמשיך לעבוד במסגרות חינוכיות, תצטרכו לרענן את תעודת מגיש עזרה ראשונה שנמצאת ברשותכם כל שנתיים. לשם כך תוכלו להיעזר בקורס ריענון עזרה ראשונה המועבר במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בבאר שבע בהיקף של 22 שעות.
קורס עזרה ראשונה עשוי להיות הצעד הראשון שלכם לקריירה! מגיש עזרה ראשונה הוא הדרגה הבסיסית ביותר בתחום הרפואה הדחופה אך הוא עשוי לשמש פתח לקריירה באמצעות קורסים כמו קורס חובשים ופרמדיקים. בנוסף, אם אתם מתעניינים בתחום הרפואה, קורס עזרה ראשונה עשוי לשמש כנקודת פתיחה מצוינת ללימודי רפואה.

 

למה ללמוד דווקא במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה?

במלער תוכלו לבחור את הקרוס המתאים ביותר עבורכם. מגוון הקורסים הרחב שמציעה חברת מלער מספק לכם את האפשרות לבחור את היקף השעות אותם תרצו לקבל ואת סוג הטיפול שאותו תרצו ללמוד. החברה מציעה קורסים ממוקדים כמו מצבי חירום רפואיים נשימתיים ונוירולוגים, טראומה וטראומת שלד, קורס החייאת תינוקות ועוד. בנוסף, חברת מלער מציעה קורסי ריענון בהיקפים שונים עבור מי שכבר ביצע את הקורס בעבר.
כל תכניות ההכשרה של חברת מלער נעשו על ידי המומחים הגדולים ביותר בתחום העזרה הראשונה. כדאי לכם לבדוק מהו הקורס המוצע המתאים ביותר עבורכם כדי שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר.

 

סיכום

אי אפשר להטיל ספק בחשיבות הרבה של קורס עזרה ראשונה. מדובר בקורס לא ארוך אך בעל השפעה ענקית על חייו של אדם זר או קרוב לכם. מעבר לחשיבותו של הקורס בקשר לקידום בתחום המקצועי ושימורו, חשיבותו של הקורס מתבטאת במעשה אחד אך גדול ביותר והוא הצלת חיים! אנחנו ממליצים לכם בחום לקחת בזה חלק!

 

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button