קורס עזרה ראשונה בהתאמה אישית

קורס עזרה ראשונה בהתאמה אישית

ארגונים ומוסדות רבים מחייבים את עובדיהם או לכל הפחות את רובם, להשלים קורס עזרה ראשונה. למעשה, במקרים רבים דרישה זו היא חלק בלתי נפרד מתהליך ההסמכה של העובד, עוד בטרם קבלתו למקום העבודה ועל פי דרישות החוק. כלל זה נכון באשר לעובדי הוראה, ממוני בטיחות, מצילים ומדריכי טיולים למשל. כדי להבטיח לכל ארגון ולכל מוסד את הקורס שמתאים לחברי הצוות באופן ספציפי, חברת מלער מציעה קורס עזרה ראשונה בהתאמה אישית, שנבנה על פי צרכי הארגון, בהתאם למאפייניו הייחודיים, בזמן שלכם – ובמקום שבו תבחרו. זוהי ההזדמנות שלכם לעשות את זה נכון ולהעניק לצוות את כל הידע הדרוש.

קורס עזרה ראשונה בהתאמה אישית

קורס עזרה ראשונה בהתאמה אישית

קורס עזרה ראשונה שמתאים בדיוק לכם

מאחר ואת הידע החשוב הזה מבקשים לקבל גם המוסדות הגדולים וגם האנשים הפרטיים, אלה שרוצים להיערך לקראת הפיכתם להורים לפעוטות או פשוט לקראת מצבי חירום אפשריים, מלער מספקת מענה מותאם אישית. מי שרוצה לקבל את הידע אבל אין לו פניות רבה לכך יוכל להשלים קורס עזרה ראשונה מקוצר, ועבור אנשי המקצוע ייתפר קורס שמתאים לצרכים הייחודיים שלהם. עובדי הוראה ישימו דגש רב על החייאת תינוקות למשל, ולמצילים ישנה חשיבות רבה לביצוע החייאה ולזיהוי בעיות נשימה ופגיעות אחרות, הרלוונטיות לעולם המקצועי שלהם. קורס בהתאמה אישית הוא אם כן המענה המושלם.

 

קורס עזרה ראשונה מקיף ומקצועי

בין אם תבחרו במסלול מקוצר או בקורס ממושך של 44 שעות (ואף למעלה מכך), קורס עזרה ראשונה יעניק לכם את כל הידע – מהיסודות ועד לטכניקות המורכבות ביותר. אז נכון, תואר ברפואה לא תקבלו בתום הקורס אבל בהחלט תדעו לזהות מצבי טראומה ומחלות, לטפל בפגיעות חום וקור, לזהות שברים ולטפל בכוויות, וכמובן לבצע החייאה, הן בקרב מבוגרים והן בקרב פעוטות. בנוסף תדעו לטפל במקרים של חנק וטביעה, לבצע את תמרון היימליך, לחבוש פצועים ולהתמודד באופן מיטבי עם פגיעות של בעלי חיים, אקלים ועוד. כך, גם קורס מקוצר יכול להיות קורס מקיף שיעניק לכם את הידע הדרוש, מהבסיס ועד לעומקם של הנושאים החשובים מכל.

 

איזה קורס עזרה ראשונה מתאים לך?

אם כן, כל שנותר כעת הוא לבחור מה באמת נכון לך, ואיזה קורס מתאים לצרכים הייחודיים שלך. ארגונים גדולים בוחרים לא פעם לקיים קורס עזרה ראשונה בבית העסק, וחברת מלער מעניקה ליווי מלא לכל אורך הדרך, משלבי התכנון ועד לקבלת תעודת הסיום. הצוות המקצועי יסייע לך לקבוע את היקף הקורס, את הנושאים המרכזיים וכמובן את המיקום האידאלי. כך כל ארגון וכל חבר צוות יקבלו ידע מציל חיים, ואין ספק שמדובר בהכשרה שיכולה גם להקל על הפצועים משמעותית, ולשפר את איכות השיקום שלהם בטווח הארוך.

 

קורס עזרה ראשונה – למי הוא מיועד?

התאמת הקורס מתבצעת, כאמור, על פי צרכיו של כל ארגון, וזאת מתוך הבנה שאנשי מקצוע שונים מתמודדים עם אתגרים שונים ועם מגוון סוגיות בחיי היומיום. משום כך ניתן להתאים קורס עזרה ראשונה לגננות ולמורים, למצילים ולמדריכי טיולים, למגישי עזרה ראשונה ולממוני בטיחות, וכן לשורה ארוכה של אנשי מקצוע, אשר בחלקם נדרשים על פי החוק להשלים קורסים מהסוג הזה. הם אף ממשיכים ומשמרים את הידע במסגרת קורס רענון עזרה ראשונה, הכולל גם תרגול ושיפור המיומנויות השונות. כל זאת כדי להבטיח שברגע האמת, כאשר תיקלעו לסיטואציה המחייבת מענה מהיר ומדויק, תדעו מה לעשות ואיך לפעול כדי להעניק סיוע אמיתי למי שזקוק לו יותר מכל.

 

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button