קורס עזרה ראשונה בחדרה

קורס עזרה ראשונה בחדרה

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

 

תמיד הרגשתם פחד שאולי תיקלעו לאירוע חירום ולא תדעו מה לעשות? מאז ומעולם רציתם שתהיה לכם את היכולת הבסיסית לטפל באחד מבני הבית אבל לא מצאתם זמן להכניס את הלימודים? עשיתם פעם קורס עזרה ראשונה אבל כבר הספקתם לשכוח הכל?
היום ברור לכולם שידע בעזרה ראשונה הוא צורך חיוני ומציל חיים, ועכשיו כל הידע הזה יכול להיות אצלכם בצורה מהירה וזמינה. אתם כבר לא צריכים לקחת חופש מהעבודה ולנסוע רחוק מהבית. במספר שעות שאותן תוכלו לבחור ע"פ הצורך האישי שלכם, תוכלו לזכות בידע שכ"כ חסר לכם, וכל זה הכי קרוב שאפשר.
תושבי חדרה יכולים מעתה ליהנות משלל קורסים בנושאי עזרה ראשונה וטיפול בשעת חירום. הקורסים הינם קורסים מקצועיים המועברים ע"י חברת מלער, ומוכרים בפני רשויות המדינה. הקורסים מועברים בצורה ברורה, ומלווים בייעוץ ותמיכה של גורמים מקצועיים מהשורה הראשונה. לעומדים בדרישות הקורס מוענקת בסוף הקורס תעודת הסמכה רשמית.
אז הנה תשובות לכמה שאלות שבטח שאלתם את עצמכם:

 

למה לקחת קורס בעזרה ראשונה?

קורס עזרה ראשונה יכול במקרים רבים להיות מה שעוזר לכם להציל את החיים של החבר מהעבודה, השכן ברחוב ואפילו מישהו מבני הבית שלכם. הידע אותו רוכשים בקורסי עזרה ראשונה מאפשר לכם לדעת מה לעשות ברגעים הראשונים לאחר שמתרחש אירוע חירום. נכון, אתם לא רופאים, אבל דווקא בגלל זה חשוב שתהיה לכם את היכולת להעניק מענה מידי במקרה הצורך.
במקרי חירום רבים הטיפול הראשוני הינו בעל השפעה עצומה. פעמים רבות דווקא אנשים שאינם אנשי רפואה אולם היו בעלי הידע המתאים בהגשת עזרה ראשונה העניקו טיפול ראשוני שהתברר לאחר זמן כמציל חיים. חבל שתמצאו את עצמכם עומדים בחוסר אונים אל מול מצב חירום רק בשל חוסר הידע הזה.

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה בחדרה?

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה בחדרה?

 

אני רוצה לקחת קורס עזרה ראשונה אבל אין לי את הזמן..

אז אחרי שהשתכנעתם שאתם צריכים לקחת את הקורס, אתם בטח אומרים לעצמכם שאין לכם את הזמן לפנות לזה. חשוב להבין שקורס עזרה ראשונה הוא לא מותרות, אלא הוא ידע שאתם חייבים שיהיה לכם אותו. קל להתייחס לקורס הזה כמשהו שצריך לעשות אותו אבל הוא סובל דיחוי, אבל כפי שהסברנו זה ממש לא המצב.
הבשורות הטובות שדווקא בגלל שאתם לא מוצאים זמן, הבאנו את הקורס עד אליכם. חברת מלער מביאה את קורסי העזרה הראשונה שלה לחדרה, ממש עד לבית שלכם, כדי שגם אתם תוכלו לרכוש את הידע החיוני הזה. חלק מהחומר מועבר באופן מקוון וככה תוכלו לפנות את הזמן שנוח לכם כדי ללמוד.
עם זאת, חשוב לציין שבחלק מהקורסים תידרשו גם להשתתף במפגשים מעשיים בכדי לתרגל את החומר ולוודא את שליטתכם בו. חשיבותם של המפגשים המעשיים ברורה ובהם תוכלו לקבל את הביטחון בכדי שבאירוע אמת תוכלו לפעול כפי שלמדתם.

 

מה אני מרוויח מהקורס?

מלבד הידע החיוני שאותו תקבלו בקורס והוא גם המטרה העיקרית, תוכלו להרוויח מהקורס גם תעודה רשמית, וזאת בתנאי שעמדתם במבחן עיוני ומבחן מעשי. התעודה תקפה עבור מוסדות רשמיים והיא מהווה אסמכתא לכך שעברתם קורס ואתם מוסמכים בנתינת עזרה ראשונה.
כמובן, ככל שהקורס אותו תיקחו יהיה ארוך יותר כך הידע שתצברו יהיה רב יותר, ואף יאפשר לכם לעמוד בדרישות עבור מקצועות שונים. חברת מלער מציעה בחדרה קורסי עזרה ראשונה הרלוונטיים גם לבעלי מקצועות ספציפיים כגון מצילים, מטפלים, מדריכי ספורט במגוון מקצועות, עובדי הוראה ועוד. הקורסים מוצעים במחיר השווה לכל נפש, ולא תידרשו לשלם סכום כסף גדול עבור הקורס בו אתם משתתפים.

עשיתי בעבר קורס עזרה ראשונה, אני צריך לעבור את הקורס מחדש?

אם עשיתם בעבר קורס עזרה ראשונה, אבל אתם מרגישים שאתם לא מספיק חזקים בחומר, יש לנו פתרון עבורכם. חברת מלער מציעה בחדרה ריענון עזרה ראשונה שמיועד בדיוק למצב שלכם. הרענון יזכיר לכם את כל מה שאולי שכחתם, ויחזיר לכם את תחושת הביטחון שחשבתם שכבר אבדה.
כמובן שאם תרצו תוכלו להרחיב את הידע שלכם לשעות נוספות מעבר לידע הבסיסי אותו רכשתם בעבר, וכך להעשיר את היכולת שלכם להגיש עזרה במצבי חירום. מלער מציעה מגוון רחב של קורסים בעלי היקף שעות משתנה. כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור את הקורס המתאים ביותר עבורכם.

 

האם ישנן הכשרות בסיסיות יותר שניתן לקחת אם אני לא מעוניין בקורס עזרה ראשונה?

מלבד קורס עזרה ראשונה רגיל, חברת מלער מקיימת בחדרה קורס קצר יותר שבו תלמדו איך לבצע החייאה. אמנם המידע הזה הינו בהיקף נמוך יותר בהשוואה למידע הרב המועבר בקורסים הנרחבים, אך חשיבותו עצומה. קורס החייאה הינו קורס קצר, ולא תידרשו לפנות זמן רב כדי להשתתף בו. מה גם שהקורס נערך קרוב לביתכם וככה תוכלו להקדיש את הזמן הנדרש ללא צורך להתרחק מהבית.
קורס ההחייאה מיועד בין השאר להורים לילדים קטנים וכן למי שמטפל באנשים מבוגרים. עבורם, חשובה במיוחד היכולת לבצע החייאה וכך להגן על חיי הסובבים אותם.

 

מי מעביר את הקורס?

חברת מלער הינה חברה מובילה בתחום ההדרכה הרפואית, ואנשיה הינם בעלי ניסיון עשיר בתחומים אלו. החברה עובדת שנים רבות עם כלל רשויות המדינה ועם גופים פרטיים רבים, וזוכה לשבחים מקיר לקיר על פעילותה ועל ההכשרות המקצועיות אותן היא מעניקה.
הקורס מועבר ע"י המדריכים של חברת מלער, מדריכים מקצועיים בעלי ניסיון רב הן בעולמות הרפואה והן בעולמות ההדרכה. המדריכים בעלי ניסיון צבאי עשיר, ומתמחים בהעברת הידע בצורה הטובה ביותר עבורכם. החומר אותו תקבלו הינו חומר מונגש שיקל עליכם את תהליך הלמידה ואף יהפוך אותו לחווייתי.

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button