קורס עזרה ראשונה בנתניה

קורס עזרה ראשונה בנתניה

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

 

אומרים שכל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו. במציאות הבלתי צפויה שבה אנו חיים כיום, יש אינספור תרחישים שעשויים להיקרות בדרכינו כמו תאונות, תקריות אלימות או מקרי אובדן הכרה של קשישים במכולת השכונתית. בסיטואציות כאלו צריך לדעת להגיש עזרה לפצוע, להבין את חומרת הפציעה ולחשוב כיצד לסייע באופן זהיר ונכון עד להגעת צוותי הרפואה לזירה. קורס עזרה ראשונה בנתניה של מלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה יוכל לסייע לכם לעשות זאת!

 

אז למה כדאי ללמוד קורס עזרה ראשונה בנתניה?

נתניה היא העיר השביעית בגודלה במדינת ישראל ואוכלוסייתה מגוונת במיוחד. העיר שוכנת לאורך רצועת חוף ומאופיינת במגוון מרכזי תרבות רבים בנוסף למרכזי תרבות וכושר. בעיר גדולה כמו בכל עיר גדולה, הכל יכול לקרות במפתיע ולכן כדאי להיערך מראש לכל תרחיש. תאונות דרכים, אובדן הכרה של קשישים או אפילו חנק פתאומי של ילד בגן הילדים הם תרחישים שעשויים לקרות בכל יום ולכן חשוב שיהיה לכם את המידע והיכולת להגיב בצורה המהירה והמדויקת ביותר על מנת להציל חיים. כמו כן, בנתניה ניתן למצוא את מכון וינגייט – מרכז הכשרת הספורט הגדול במדינה. המכון מכשיר אלפי תלמידים בתחומי ספורט רבים ואחראי בין היתר על הכשרתם של מורי הספורט בבתי הספר והתיכונים. משום כך, קורס עזרה ראשונה בנתניה הינו קריטי עבור אלו שעוסקים בהכשרות ספורט ככלל ובהכשרתם של ילדים בפרט. אז אם גם אתם חלק מתושבי העיר ומעוניינים להעשיר את הידע המקצועי שלכם במתן עזרה ראשונה – אנחנו במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בנתניה נשמח לסייע.

עזרה ראשונה יכולה להציל חיים! גם אם חוויתם בעברכם קורסים שונים ומגוונים במתן עזרה ראשונה במסגרות כמו תיכון או בצבא – ייתכן שכבר הספקתם לשכוח. חדי הזיכרון מבינכם כנראה עדיין בקיאים בחומר אך סביר להניח שתכני הקורס שקיבלתם יחסית שטחיים ולא מעמיקים. קורס עזרה ראשונה הינו הבסיס המקצועי ביותר לידע בהענקת טיפול רפואי הולם במצבי חירום. לכן, מומלץ עד מאוד ללמוד בקורס עזרה ראשונה על מנת שתוכלו לתת את המענה הרפואי הטוב ביותר במצבי חירום ולא להסתפק בידע מהעבר הרחוק.

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה בנתניה?

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה בנתניה?

 

מהי עזרה ראשונה?

עזרה ראשונה היא מענה וטיפול רפואי שניתן לראשונה ובאופן מידי במקרים כמו פציעות, מחלות או מצבי קיצון רפואיים. את העזרה הראשונה ניתן להגיש ללא ציוד רפואי כלל אך מומלץ להשתמש בציוד רפואי מינימלי ובסיסי. העזרה הראשונה מתמקדת בין היתר בסילוק הגורם המסכן (במידה וקיים), דרכי חבישה, וכן עצירת דימום וטיפול בפעילות התקינה של מערכת הנשימה והלב באמצעות הנשמה ועיסויים.
המשמעות של ביצוע פעילויות אלו קריטית – הגדלת הסיכוי להצלת חיים! ביצוע הפעולות הנלמדות בקורס עזרה ראשונה מסייעות במניעת נזק גדול למערכות הגוף השונות ומגדילות את הסיכוי להצלת חיים עד להגעת גורמי הסיוע הרפואי לזירה.

 

למי מיועד קורס עזרה ראשונה?

התשובה הבסיסית לשאלה הזו היא שמדובר בקורס שכל אחד צריך לעבור! אם אתם בני 15 ומעלה תוכלו לעבור את הקורס ולקבל את ההכשרה של מגיש עזרה ראשונה ( מע"ר ). כמו כן, הקורס לעזרה ראשונה מיועד גם למי שזקוק לו באופן מקצועי ולצרכי עבודה כמו עובדי הוראה, גננות, מדריכי טיולים, מורים, מדריכי כושר, מצילים, מאבטחים, שוטרים, מדריכי ירי וממוני בטיחות.
בנוסף, הקורס מיועד גם למי שמעוניין בו מטעמים אישיים כמו זוגות צעירים המצפים לילד והורים טריים. הידע המקצועי והפרקטי שמועבר למשל בקורס החייאת תינוקות במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בנתניה הינו חשוב וקריטי להתמודדות עם מצבי קיצון כמו טיפול במקרה חנק פתאומי שחייב להתבצע במהירות האפשרית. אפשר לקוות שמדובר בידע שלעולם לא תצטרכו להשתמש בו אבל יש לזכור שמדובר בידע ששווה המון – חיים שלמים.

 

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה?

מגוון הקורסים הרחב של מלער נע בין 4 ל- 88 שעות. נושאי הלימוד הנלמדים בקורס רבים ומגוונים וכוללים תכנים שונים כמו: אנטומיה ופיזיולוגיה של מערכת משולש החיים, החייאת תינוקות, החייאת מבוגרים, סיקור מחלות עצביות ומחלות לבביות, סילוק גוף זר, מדידת לחץ דם, פינוי דרכי נשימה, טיפול בפצעים ושברים, פגיעות ראש, חזה ובטן, טראומה, ועוד נושאים רבים.

 

אנשי מקצוע? קורס עזרה ראשונה הינו קריטי עבורכם!

יש תחומי עיסוק שבהם קיימת חובה לעבור קורס עזרה ראשונה והוא מהווה תנאי מקדים לעיסוק בתחום. סטודנטים להוראה זקוקים לקורס עזרה ראשונה בהיקף של כ- 44 שעות פדגוגיות לצורך קבלת תעודת מגיש עזרה ראשונה ( מע"ר ). התעודה הזו מהווה תנאי לקבלת תעודת הסמכה כעובד הוראה. אז אם אתם מעוניינים להיות מורים, גננות, מדריכים, מצילים, שוטרים או נאמני בטיחות – רצוי שתעברו קורס עזרה ראשונה בנתניה.
שימו לב! כדי שתוכלו להמשיך לעבוד במסגרות חינוכיות, תצטרכו לרענן את תעודת מגיש עזרה ראשונה שנמצאת ברשותכם כל שנתיים. לשם כך תוכלו להיעזר בקורס ריענון עזרה ראשונה המועבר במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בנתניה בהיקף של כ- 22 שעות.
קורס עזרה ראשונה עשוי להיות הצעד הראשון שלכם לקריירה! מגיש עזרה ראשונה הוא הדרגה הבסיסית ביותר בתחום הרפואה הדחופה אך הוא עשוי לשמש פתח לקריירה מקצועית בתחום. השלב הבא בדרך לקריירה מקצועית הוא הכשרה בקורסים נוספים כמו קורס חובשים שמהם ניתן לפתח קריירה כחובשים בכירים ופרמדיקים. בנוסף, אם אתם מתעניינים בתחום הרפואה, קורס עזרה ראשונה עשוי לשמש כנקודת פתיחה מצוינת ללימודי רפואה.

 

למה ללמוד דווקא במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה?

במלער תוכלו לבחור את הקורס המתאים ביותר עבורכם. מגוון הקורסים הרחב שמציעה חברת מלער מספק לכם את האפשרות לבחור את היקף השעות אותם תרצו לקבל ואת סוג הטיפול שאותו תרצו ללמוד. החברה מציעה קורסים ממוקדים כמו מצבי חירום רפואיים נשימתיים ונוירולוגים, טראומה וטראומת שלד, קורס החייאת תינוקות ועוד. בנוסף, חברת מלער מציעה קורסי ריענון בנתניה בהיקפים שונים עבור מי שכבר ביצע את הקורס בעבר.
כל תכניות ההכשרה של חברת מלער נעשו על ידי המומחים הגדולים ביותר בתחום העזרה הראשונה ולכן כדאי לכם לבדוק מהו הקורס המוצע המתאים ביותר עבורכם כדי שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר.
בעלי לו"ז עמוס? יש אפשרות ללמוד גם מרחוק!
מעבר לקורסים הפרונטאליים שמעבירה חברת מלער בנתניה, קיימת אפשרות גם לצפות בקורס באופן מקוון. יש לציין שכל הקורסים המועברים במלער הם קורסים מאושרים ומוכרים על ידי משרד הממשלה וחברות הביטוח. אז אם אתם עמוסים בעבודה ובלימודים ובכל זאת לא רוצים לוותר על הידע החשוב והקריטי שמציע קורס עזרה ראשונה – אנו ממליצים לכם מאוד להשתתף בקורס המקוון של מלער.

 

סיכום

אי אפשר להטיל ספק בחשיבות הרבה של קורס עזרה ראשונה. מדובר בקורס לא ארוך אך בעל השפעה ענקית על חייו של אדם זר או קרוב לכם. מעבר לחשיבותו של הקורס בקשר לקידום בתחום המקצועי ושימורו, חשיבותו של הקורס מתבטאת במעשה אחד אך גדול ביותר והוא הצלת חיים! אנחנו ממליצים לכם בחום לקחת בזה חלק!

 

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button