קורס עזרה ראשונה משיט 60

קורס עזרה ראשונה משיט 60

השטים בלב ים עלולים להיתקל באירועי חירום שונים, חלקם קשורים ישירות לים ולמים, וחלקם אירועים שהיו מתרחשים אף ביבשה, אלא שכאן בלב ים, אי אפשר להזמין אמבולנס… הסיכונים שהים חושף בפני השטים הם: מחלת ים המתבטאת בחולשה קיצונית, עייפות, בחילות והקאות; טביעה, מצוקה נשימתית, התייבשות, אירוע לבבי ועוד. מי שאחראי על הקבוצה הנמצאת בלב ים הוא המשיט, ולכן החוק מטיל עליו חובה ללמוד עזרה ראשונה כחלק מההכשרה לקבלת רישיון משיט. ההבדל המעשי בין משיט 60 לרישיון משיט אחר הוא שכדי לקבל רישיון משיט בישראל די בקבלת תעודת משיט 30, ומי שרוצה ללמוד לרישיון בינלאומי או לשדרג מרישיון ישראלי לבינלאומי עליו לעבור קורס עזרה ראשונה משיט 60.

 

חשיבות ידיעת עזרה ראשונה למשיט

מצבי חירום הם בלתי צפויים, לא ביבשה וקל וחומר שלא בים, לכן במסגרת קורס עזרה ראשונה לומדים המשיטים על כל סוגי הסכנות העלולות לתקוף אנשים במהלך השיט, תוך מתן דגש מיוחד על סיכונים המצויים בלב ים. התלמידים יבצעו במהלך הלימודים תרגולים מעשיים רבים, הם יתרגלו ביצוע החייאות, קיבועים חבישות ועוד, עד שיהיו מתורגלים היטב. גם זיהוי הפגיעה וסוג הטיפול המתאים זה מומחיות וגם על כך אנו שמים דגש במלער. קורס עזרה ראשונה למשיט 60 מתרגל את המשיט למצבי פציעות שונים, לטיפול ראשוני בכוויות חום ובמכות חום, טיפול בהתייבשות, טביעה, צריבה של בע"ח ימי, הנשמה ועוד. בסוף הקורס יקבלו העוברים בהצלחה את דרישות הקורס תעודת סיום קורס עזרה ראשונה מוכרת לשם קבלת רישיון משיט בינלאומי.

קורס עזרה ראשונה משיט 60

קורס עזרה ראשונה משיט 60

מה זה משיט 60?

כדי לקבל רישיון להשיט אנשים או סחורה בים יש צורך ברישיון מטעם משרד התחבורה אשר חלק מדרישותיו העקרוניות הן העברת הסמכה לעזרה ראשונה למשיטים כשלאחר מכן המשיטים עוברים מבחנים מטעם משרד התחבורה בהתאם לרמת הקושי שהם למדו אצלנו, לא יותר קשה מכך. התקנות של משיטי כלי השיט מופיעות בתקנות הספנות התשנ"ח-1998. תקנות אלו קובעות שכל המבקש לקבל רישיון נדרש, בחלק מהדרגות, להציג אישור מגוף שרשות הרישוי הסמיכה לכך, המעיד כי סיים בהצלחה קורס החייאה ועזרה ראשונה המתאים לדרישות רשות הרישוי. מלער היא חברה בינלאומית המוסמכת ומוכרת בארץ מטעם משרד התחבורה להעברת והדרכת קורסים של עזרה ראשונה והחייאה למשיטים בכל הדרגות. הדרגות המחויבות בקורס עזרה ראשונה הם: משיט 20 – משיט סירת נוסעים בשכר, משיט 40 – משיט ספינת נוסעים בשכר, משיט 50 – משיט גוררת, ומשיט 60 – קברניט נוסעים בשכר ומכונן (רישיון בינלאומי).

מה נותן קורס עזרה ראשונה משיט 60?

מדריכי הקורסים של מלער הם אנשים שאוהבים להעביר ידע ולהבהיר את החומר עד שיהיה ברור ומובן לכל אחד ואחת, כל המדריכים שלנו הם בעלי ניסיון בהדרכת קורסים בארץ ובעולם. הקורסים שלנו מכשירים את המשיטים לקבלת רישיון משיט 60 שהוא הרישיון הגבוה ביותר בתחום הסקיפרים, ומעניק למשיט הכרה בינלאומית. אז אם אתם בעניין, ורוצים להיכנס לתחום הימאות הדרך מתחילה אצלנו, לפני שתצללו לתוך תיאוריות של מטאורולוגיה, בטיחות ימית, ניווט, מכונאות של ספינות ומפרשנות בואו אלינו לקבל קורס עזרה ראשונה . אצלנו תקבלו במקום אחד את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל לקבל את הרישיון וגם בשביל להציל חיים דה פקטו.

למה תאהבו לבוא ללמוד אצלנו קורס עזרה ראשונה משיט 60.

אם את/ה ימאי/ת את/ה ודאי מאלה שאוהבים לאתגר את עצמם וללמוד כל יום דברים חדשים. הפעם אנו מזמינים אתכם ללמוד קורס שגם מעשיר את הידע וגם עשוי להציל חיים של הסובבים שלכם. אחרי שתעברו אצלנו קורס עזרה ראשונה לסקיפרים הגלים לא יוכלו לתעתע בכם, אתם תהיו מיומנים ותדעו איך להגיב בכל מצב.

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button