שאלות ותשובות

לחברת מלער למעלה מ-12 שנות ניסיון. אנו ממשיכים להשקיע זמן ומאמצים בהתאמת הקורסים למגוון רחב של משתתפים, בכפוף לתקנות ולדרישות החוק. הקורסים של מלער פותחו על ידי מומחים, והם כוללים חומרי לימוד מפורטים וברורים מאוד. הקורסים שלנו מספקים הכשרה מעמיקה ויסודית, וכן ניתנת תעודת סיום עם השלמת כל דרישות הקורס.

חברת מלער מציעה מבחר קורסי עזרה ראשונה, והם נמשכים בין 4 ל-88 שעות, על פי המסלול הנבחר על ידי כל חניך. לרוב, קורס עזרה ראשונה מקוצר יספק מידע בסיסי בלבד, וככל שהקורסים ממושכים יותר כך הם מעמיקים את הידע וכוללים שעות רבות יותר של תרגול לצורך שיפור המיומנויות השונות.

ארגונים רבים דורשים מצוות העובדים להשלים קורס עזרה ראשונה, ואנשי מקצוע רבים מחויבים להשלמת הקורס כחלק מתהליך ההסמכה הפורמלי שלהם. ברשימה זו ניתן למנות מורים ועובדי הוראה בכלל, עובדי מפעלים, חובשים ואחיות, מורים לשחייה, מצילים ומאמני כושר. בוגרי קורס עזרה ראשונה נהנים מיתרון כאשר הם מגישים את מועמדותם לתפקידים שונים, ואין ספק כי לידע שהם צוברים יש משמעות רבה גם בחיי היומיום, במצבי חירום.

משתתפי קורס עזרה ראשונה של מלער מקבלים תעודת סיום בתום הקורס, ועם השלמת הבחינה המעשית והבחינה העיונית. תעודה זו מוכרת על ידי חברות הביטוח ומשרדי הממשלה השונים, ובפרט על ידי משרד הבריאות ומשרד החינוך.

לא. חשוב לעבור על כל חומרי הקורס לעומק, ולתרגל את הידע הרב משיעור לשיעור, וזאת כדי להבטיח שליטה מלאה בתכני הלימודי. בנוסף, מומלץ לצפות בקטעי הווידאו הנדרשים ולהשלים את הבחינה רק בתום תהליך הלמידה.

משתתף אשר לא קיבל ציון "עובר" יוכל לחזור על הבחינה במועד מאוחר יותר. מומלץ לחזור על חומרי הלימוד פעם נוספת לפני הבחינה החוזרת.

התקנות בישראל קובעות באופן ברור כי על בוגרי קורס עזרה ראשונה להשלים מדי שנתיים גם קורס רענון עזרה ראשונה. במסגרת קורסי הרענון מתבצעת חזרה על נושאים מרכזיים שנלמדו בקורס המקורי, וכן מתעדכנים התכנים והפרוטוקולים, במידת הצורך.

חברת מלער מציעה מגוון רחב של קורסי עזרה ראשונה, ועם השלמתו של כל קורס תינתן תעודה המתאימה למסלול הלימודים. בוגרי הקורסים שלנו יוכלו להגיש עזרה ראשונה בתפקידם כמאבטחים, עובדי הוראה או מלווי משלחות, למשל.

חברת מלער פועלת מול כל הגופים הנדרשים כדי לקבל את ההכרה הדרושה, במטרה להפוך את קורסי העזרה הראשונה לקורס המוכר לצורך גמול השתלמות במשרד החינוך.
נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button