קורס עזרה ראשונה בחיפה

קורס עזרה ראשונה בחיפה

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

 

אומרים שכל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו. במציאות הבלתי צפויה שבה אנו חיים כיום, יש אינספור תרחישים שעשויים להיקרות בדרכינו כמו תאונות, תקריות אלימות או מקרי אובדן הכרה של קשישים במכולת השכונתית. בסיטואציות כאלו צריך לדעת להגיש עזרה לפצוע, להבין את חומרת הפציעה ולחשוב כיצד לסייע באופן זהיר ונכון עד להגעת צוותי הרפואה לזירה. קורס עזרה ראשונה בחיפה של מלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה יוכל לסייע לכם לעשות זאת!

 

אז למה כדאי ללמוד קורס עזרה ראשונה בחיפה?

חיפה היא בין הערים הגדולות במדינת ישראל. אוכלוסייתה מונה מעל 285,000 תושבים והיא מורכבת מאוכלוסייה יהודית, ערבית ומגזרים נוספים שיוצרים את מרקם החיים המייחד אותה יותר מהכל. בעיר גדולה כמו בכל עיר גדולה, הכל יכול לקרות במקרה ולכן כדאי להיערך מראש לכל תרחיש. תאונות דרכים, אובדן הכרה של קשישים או אפילו חנק פתאומי של ילד בגן הילדים הם תרחישים שעשויים לקרות בכל יום ולכן חשוב שיהיה לכם את המידע והיכולת להגיב בצורה המהירה והמדויקת ביותר על מנת להציל חיים. אז אם גם אתם חלק מתושבי העיר ומעוניינים להעשיר את הידע המקצועי שלכם במתן עזרה ראשונה – אנחנו במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בחיפה נשמח לסייע.

עזרה ראשונה יכולה להציל חיים! גם אם חוויתם בעברכם קורסים שונים ומגוונים במתן עזרה ראשונה במסגרות כמו תיכון או בצבא – ייתכן שכבר הספקתם לשכוח. חדי הזיכרון מבינכם כנראה עדיין בקיאים בחומר אך סביר להניח שתכני הקורס שקיבלתם יחסית שטחיים ולא מעמיקים. קורס עזרה ראשונה הינו הבסיס המקצועי ביותר לידע בהענקת טיפול רפואי הולם במצבי חירום. לכן, מומלץ עד מאוד ללמוד בקורס עזרה ראשונה על מנת שתוכלו לתת את המענה הרפואי הטוב ביותר במצבי חירום ולא להסתפק בידע מהעבר הרחוק.

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה בחיפה?

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה בחיפה?

 

מהי עזרה ראשונה?

עזרה ראשונה היא מענה וטיפול רפואי שניתן לראשונה ובאופן מידי במקרים כמו פציעות, מחלות או מצבי קיצון רפואיים. את העזרה הראשונה ניתן להגיש ללא ציוד רפואי כלל אך מומלץ להשתמש בציוד רפואי מינימלי ובסיסי. העזרה הראשונה מתמקדת בין היתר בסילוק הגורם המסכן (במידה וקיים), דרכי חבישה, וכן עצירת דימום וטיפול בפעילות התקינה של מערכת הנשימה והלב באמצעות הנשמה ועיסויים.
המשמעות של ביצוע פעילויות אלו קריטית – הגדלת הסיכוי להצלת חיים! ביצוע הפעולות הנלמדות בקורס עזרה ראשונה מסייעות במניעת נזק גדול למערכות הגוף השונות ומגדילות את הסיכוי להצלת חיים עד להגעת הסיוע הרפואי לזירה.

 

למי מיועד קורס עזרה ראשונה?

התשובה הבסיסית לשאלה הזו היא שמדובר בקורס שכל אחד צריך לעבור! אם אתם בני 15 ומעלה תוכלו לעבור את הקורס ולקבל את ההכשרה של מגיש עזרה ראשונה. הקורס לעזרה ראשונה מיועד גם למי שזקוק לו באופן מקצועי ולצרכי עבודה כמו עובדי הוראה, גננות, מדריכי טיולים, מורים, מדריכי כושר, מצילים, מאבטחים, שוטרים, מדריכי ירי וממוני בטיחות.
בנוסף, הקורס מיועד גם למי שמעוניין בו מטעמים אישיים כמו זוגות צעירים המצפים לילד והורים טריים. הידע המקצועי והפרקטי שמועבר למשל בקורס החייאת תינוקות במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בחיפה הינו חשוב וקריטי להתמודדות עם מצבי קיצון כמו טיפול במקרה חנק פתאומי שחייב להתבצע במהירות האפשרית. אפשר לקוות שמדובר בידע שלעולם לא תצטרכו להשתמש בו אבל יש לזכור שמדובר בידע ששווה המון – חיים שלמים.

 

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה?

מגוון הקורסים הרחב של מלער נע בין 4 ל- 88 שעות. נושאי הלימוד בקרוס רבים ומגוונים וכוללים תכנים שונים כמו: אנטומיה ופיזיולוגיה של מערכת משולש החיים, החייאת תינוקות, החייאת מבוגרים, סיקור מחלות עצביות ומחלות לבביות, סילוק גוף זר, מדידת לחץ דם, פינוי דרכי נשימה, טיפול בפצעים ושברים, פגיעות ראש, חזה ובטן, טראומה, ועוד נושאים רבים.

 

אנשי מקצוע? קורס עזרה ראשונה הינו קריטי עבורכם!

יש תחומי עיסוק שבהם קיימת חובה לעבור קורס עזרה ראשונה והוא מהווה תנאי מקדים לעיסוק בתחום. סטודנטים להוראה זקוקים לקורס עזרה ראשונה בהיקף 44 שעות פדגוגיות לצורך קבלת תעודת מגיש עזרה ראשונה. התעודה הזו מהווה תנאי לקבלת תעודת הסמכה כעובד הוראה. אז אם אתם מעוניינים להיות מורים, גננות, מדריכים, מצילים, שוטרים או נאמני בטיחות – רצוי שתעברו קורס עזרה ראשונה.
שימו לב! כדי להמשיך לעבוד במסגרות חינוכיות, תצטרכו לרענן את תעודת מגיש עזרה ראשונה שנמצאת ברשותכם כל שנתיים. לשם כך תוכלו להיעזר בקורס ריענון עזרה ראשונה המועבר במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה בחיפה בהיקף של 22 שעות.
קורס עזרה ראשונה עשוי להיות הצעד הראשון שלכם לקריירה! מגיש עזרה ראשונה הוא הדרגה הבסיסית ביותר בתחום הרפואה הדחופה אך הוא עשוי לשמש פתח לקריירה באמצעות קורסים כמו קורס חובשים שמהם ניתן לפתח קריירה כחובשים בכירים ופרמדיקים. בנוסף, אם אתם מתעניינים בתחום הרפואה, קורס עזרה ראשונה עשוי לשמש כנקודת פתיחה מצוינת ללימודי רפואה.

 

למה ללמוד דווקא במלער – המרכז ללימודי עזרה ראשונה?

במלער תוכלו לבחור את הקרוס המתאים ביותר עבורכם. מגוון הקורסים הרחב שמציעה חברת מלער מספק לכם את האפשרות לבחור את היקף השעות אותם תרצו לקבל ואת סוג הטיפול שאותו תרצו ללמוד. החברה מציעה קורסים ממוקדים כמו מצבי חירום רפואיים נשימתיים ונוירולוגים, טראומה וטראומת שלד, קורס החייאת תינוקות ועוד. בנוסף, חברת מלער מציעה קורסי ריענון בהיקפים שונים עבור מי שכבר ביצע את הקורס בעבר.
כל תכניות ההכשרה של חברת מלער נעשו על ידי המומחים הגדולים ביותר בתחום העזרה הראשונה. כדאי לכם לבדוק מהו הקורס המוצע המתאים ביותר עבורכם כדי שתוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר.
בעלי לו”ז עמוס? יש אפשרות ללמוד גם מרחוק!
מעבר לקורסים הפרונטאליים שמעבירה חברת מלער בחיפה, קיימת אפשרות גם לצפות בקורס באופן מקוון. יש לציין שכל הקורסים המועברים במלער הם קורסים מאושרים ומוכרים על ידי משרד הממשלה וחברות הביטוח.

סיכום

אי אפשר להטיל ספק בחשיבות הרבה של קורס עזרה ראשונה. מדובר בקורס לא ארוך אך בעל השפעה ענקית על חייו של אדם זר או קרוב לכם. מעבר לחשיבותו של הקורס בקשר לקידום בתחום המקצועי ושימורו, חשיבותו של הקורס מתבטאת במעשה אחד אך גדול ביותר והוא הצלת חיים! אנחנו ממליצים לכם בחום לקחת בזה חלק!

Call Now Button
נגישות
Open chat
צריכים עזרה?