קורס עזרה ראשונה באשקלון

קורס עזרה ראשונה באשקלון

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

 

'טיפול בשעת חירום'. אם גם אתם שומעים את המילים הללו וזזים באי נוחות, אז הגעתם למקום הנכון. נפתחה בפניכם האפשרות לקחת סוף סוף קורס עזרה ראשונה שמותאם לדרישות שלכם.
היום כולם מבינים שידע בעזרה ראשונה הוא קריטי, אבל עד עכשיו הייתם יכולים לומר שאין לכם זמן. מהיום, נגמרו התירוצים. תושבי אשקלון יכולים מעתה ליהנות ממבחר קורסים בעזרה ראשונה. אין צורך לנסוע רחוק או לחכות עד שייפתח קורס קרוב לבית.
חברת מלער מציעה קורסי עזרה ראשונה באשקלון. הקורסים מותאמים לקהל הרחב ומועברים בצורה בהירה שתוכל בסופו של דבר להבטיח שגם אתם תוכלו להעניק טיפול ראשוני בעת הצורך. אז הנה תשובות לכמה שאלות נפוצות שבטח גם אתם שואלים את עצמכם:

קודם כל, למה לקחת קורס בעזרה ראשונה?

היום ברור לכולם שעבור הגשת עזרה ראשונה במצב חירום לא צריכים ללמוד כמה שנים רפואה. למידה מוכוונת של החומר יכולה לאפשר לכל אחד מכם להקיף את הידע הדרוש כדי שהוא יוכל להגיש סיוע בעת הצורך. חשוב שתבינו שכל מה שמפריד ביניכם לבין הצלת חיים זה רק הידע.
חברת מלער מביאה לאשקלון שלל קורסים בהגשת עזרה ראשונה, בטווחי שעות שונים, שמיועדים בדיוק אליכם. הקורסים מועברים בצורה הנוחה ביותר שתאפשר לכם לרכוש את הידע שאיתו גם אתם תוכלו להציל חיים. אין שום סיבה שתמצאו את עצמכם במצב שבו תצטערו על כך שלא היה לכם את הידע הזה.
חשוב לדעת שבמצבי חירום רבים לטיפול המיידי ישנה חשיבות מכרעת. דווקא אנשים שאינם אנשי רפואה אולם היו בעלי הידע המתאים בהגשת עזרה ראשונה, בהזדמנויות רבות העניקו טיפול ראשוני שהתברר לאחר זמן כמציל חיים.

מחפשים קורס עזרה ראשונה באשקלון?

מחפשים קורס עזרה ראשונה באשקלון?

 

אני רוצה לקחת קורס עזרה ראשונה אבל אין לי את הזמן..

אם הבנתם עד כמה חשוב לכם לרכוש את הידע הזה, אתם בטח שוברים את הראש ולא מבינים איפה תצליחו להכניס בלוח הזמנים העמוס שלכם את הלמידה. בדיוק בשביל זה חברת מלער מגיעה עד אליכם. כל מה שאתם צריכים זה רק לשבת וללמוד.
הקורסים של חברת מלער באשקלון בנויים בהתאמה לפי מספר שעות, וכך כל אחד מכם יכול לבחור את מספר השעות שמתאים לו ע"מ שיצליח לסיים את הקורס. חלק מהחומר מועבר באופן מקוון וככה תוכלו לפנות את הזמן שנוח לכם כדי ללמוד.
כמובן שמלער גם דואגת לכם גם למפגשים מעשיים שבהם תתנסו בביצוע. המפגשים הללו הינם חלק חשוב מאוד בלימוד, ובהם תתרגלו בצורה ממשית את הלמידה, ובסופו של דבר תוכלו להיבחן בהם ולקבל תעודה רשמית על סיום הקורס.

 

מה אני מרוויח מהקורס?

התועלת העיקרית אותה תפיקו מהשתתפות בקורס היא הידע הרב אותו תרכשו. בכל קורס שתבחרו תקיפו תחומי ידע בהתאם למספר השעות של הקורס. המידע אותו תקבלו יעניק לכם את אפשרות להגיש עזרה ראשונה.
חברת מלער מציעה באשקלון קורסי עזרה ראשונה הרלוונטיים גם לבעלי מקצועות ספציפיים כגון מצילים, מטפלים, מדריכי ספורט במגוון מקצועות, עובדי הוראה ועוד. הקורסים מוצעים במחיר הוגן, וכך תזכו בהכשרה ראויה בלי לקרוע את הכיס.

בנוסף לזה, עמידה במבחן בסופו של הקורס תזכה אתכם בתעודה רשמית שמסמיכה אתכם להגיש עזרה ראשונה. התעודות של חברת מלער מוכרות ע"י הגופים הרשמיים במדינת ישראל וכן ע"י חברות פרטיות וכך התעודה תוכל לשמש אתכם במידת הצורך.

 

עשיתי בעבר קורס עזרה ראשונה, האם עלי לקחת קורס מחדש?

מי שעבר כבר הכשרה של מגיש עזרה ראשונה, לא נדרש לבצע הכשרה מחדש כדי להכשיר את עצמו. עם זאת, כל שנתיים עליו לעבור ריענון שבו הוא יעבור מחדש על עיקרי החומר ויוכל לתרגל מגוון פעולות שאת חלקן לא ביצע מאז סיום הקורס. ביצוע הריענון מהווה חובה שבלעדיה לא יוכל נושא התעודה לחדש את התוקף שלה.
במסגרת הקורסים שחברת מלער מביאה לאשקלון ישנם גם קורסים המיועדים לרענן את הידע שאותו רכשתם בעזרה ראשונה, וכל מי שלא מרגיש מספיק ביטחון על אף שכבר עבר קורס עזרה ראשונה מוזמן להצטרף לריענון. התרגול בריענון יכלול מגוון תרחישים, ובהם גם מצבים נדירים יותר שסביר שלא תרגלתם.
בנוסף לקורסי הריענון אותם מציעה החברה, תוכלו לקחת קורסים בהיקף שעות רב יותר וכך לקבל סמכויות טיפול נרחבות יותר ולהעשיר את הידע הקיים. כאמור, ניתן גם להשתתף בקורסים המיועדים עבור מקצועות ספציפיים, כאשר בקורס מושם דגש על עולם התוכן של אותו מקצוע.

 

האם ישנן הכשרות בסיסיות יותר שניתן לקחת אם אני לא מעוניין בקורס עזרה ראשונה?

גם אם מסיבה כשלהי הקורסים הרגילים בעזרה ראשונה לא מתאימים לכם, לחברת מלער יש פתרון גם עבורכם. החברה מקיימת באשקלון קורס קצר יותר שבו תלמדו איך לבצע החייאה. הקורס הזה הינו בהיקף מצומצם מהקורס הרגיל אולם חשיבות המידע שתקבלו בו עצומה.
קורס החייאה של חברת מלער באשקלון הינו קורס קצר, ולא תידרשו לפנות זמן רב כדי להשתתף בו. מה גם שהקורס נערך קרוב לביתכם וככה תוכלו להקדיש את הזמן הנדרש ללא צורך להתרחק מהבית.
קורס ההחייאה מיועד בין השאר להורים לפעוטות וכן למי שנמצא בממשק גבוה עם מבוגרים. עבורם בפרט ועבור שאר האוכלוסייה בכלל, ישנה חשיבות רבה להיכרות עם הסכמה הבסיסית של ביצוע החייאה.

מי מעביר את הקורס?

הקורסים מועברים ע"י מדריכים של חברת מלער, חברה מובילה בתחום ההדרכה בעזרה ראשונה וטיפול בשעת חירום. החברה מונחית בעזרת גורמים רפואיים מהשורה הראשונה, ואנשי ההדרכה בה בעלי ניסיון רחב הן בתחומי ההדרכה והן בתחומי הרפואה השונים, לרבות ניסיון צבאי עשיר בתחומים אלו.

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button