קורס עזרה ראשונה בנתניה

קורס עזרה ראשונה בנתניה

החוק בישראל קובע כי כל המקצועות המחויבים בתעודת עזרה ראשונה כחלק מקבלת תעודה מקצועית צריכים לרענן את הקורס מדי שנתיים. סך הכול חוק הגיוני ומציל חיים… מצבי חירום יכולים לא להופיע כלל במשך שנים ובאופן פתאומי להעמיד למבחן את הצוות וכל הנוגעים בדבר, מקרים חמורים פחות או חמורים יותר, שהגשת עזרה ראשונה בזמן ובמקום הנכון יכול להציל את החיים של המעורבים באירוע או לפחות למנוע נזק גרוע יותר. הצורך לרענן את הידע מדי שנתיים הוא מה שהביא אותנו לפתוח את המרכז המוביל בישראל ללימודי עזרה ראשונה, המעביר קורסי ריענון אבל לא רק, גם לימודי עזרה ראשונה ברמה גבוהה וגם קורס עזרה ראשונה בנתניה.

אין צורך ללמוד עזרה ראשונה, אם זה לא בידינו…

חשוב לנו שהידע של העזרה הראשונה יהיה מונגש לכמה שיותר אנשים בישראל ובכך להציל חיים של יותר אנשים, כי הדבר נתון ברמה מסוימת בידנו, ככל שיש יותר ידע והוא נמצא אצל יותר אנשים, הסיכוי להציל חיים או למנוע סבל ונכות הוא גבוה מאוד. לכן – לשם ההנגשה, אנחנו מעבירים גם קורסי עזרה ראשונה באנגלית, כך שגם דוברי האנגלית הרבים המסתובבים ברחבי הארץ כתושבים או כתיירים יוכלו להגיש עזרה ראשונה בכל מקום בו הם נמצאים, בעת התרחשות אירוע חירום המצריך הגשת עזרה ראשונה. זכרו! קורס עזרה ראשונה הוא מציל חיים, כפשוטו. גם ידע בסיסי, ודאי כשמדובר בידע פרקטי וניסיון בשטח.

קורס עזרה ראשונה בנתניה

רזומה עשיר בתחום הדרכת עזרה ראשונה בנתניה

למרות שהאנטומיה של גוף האדם נותר כפי שהיה מאז בריאתו, דרך הטיפול בו והגשת עזרה ראשונה בשעת חירום הולך ומתקדם עם השנים, הן מבחינה טכנולוגית כמובן והן בפיתוח טכניקות ושיטות שונות לשיפור מיומנויות לזיהוי מקור הפציעה וזירוז הטיפול עד להגעת כוחות החירום לזירת האירוע. מאחורי הקורסים של מלער עומדים אנשי צבא לשעבר, שיש להם רזומה עשיר בתחום הדרכת עזרה ראשונה ברמה בינלאומית גבוהה מאוד. אנו עושים הכול על מנת להעניק לכם את הידע המתקדם, אולם הענקת ידע בלבד אינה מספיקה, במהלך קורס עזרה ראשונה בנתניה אנו נעשה הכול על מנת להטמיע את חומר הקורס אינטואיטיבית. כך שבהתרחש אירוע תוכל/י לעשות את מה שצריך בלי לחשוב פעמיים.

קורס עזרה ראשונה בנתניה עם תעודה מוכרת

ולא זו בלבד, דאגנו גם לכך שהדברים יהיו רשמיים ומוכרים, שלא תגיעו למקום עבודה או להתנדבות ויגידו לכם: אנו לא מכירים בתעודה הזאת, כפי שישנם גופים רבים שמעניקים קורסים בעזרה ראשונה אך בסופו של דבר התעודות שהם אינם מוכרות אצל הגופים הרלוונטיים. לנו במלער יש את כל האישורים הפורמליים להפעלת קורסי עזרה ראשונה, קורסי ריענון עזרה ראשונה, קורסי ליווי ואבטחה רפואיים ועוד ועוד. אנו מעניקים תעודות סיום קורס עזרה ראשונה המוכרות לכל צורך ומטרה לשמה אתם צריכים את התעודה. ומלבד זאת אנו עוסקים גם במכירת ציוד רפואי להחייאה וציוד כללי לעזרה ראשונה, כך שלא תצטרכו אחרי סיום הקורס לחפש היכן לקנות את המוצרים.

לרוגע בבית הירשמו לקורס עזרה ראשונה בנתניה

קורס עזרה ראשונה בנתניה הוא קורס שמתאים גם למשפחות או להורים שבהם יש ילד או בן משפחה אחר עם נכות כזו או אחרת, כגון משפחה שבה יש ילד הסובל מסוכרת נעורים או מאפילפסיה וכדומה. הקורס שלנו ייתן לבני המשפחה ביטחון עצמי ורוגע סביב השעון, גם באמצע הלילה ובערבי חגים, בשעות לחוצות, כשכל אימא לילד כזה מאחלת לעצמה את האיחול 'הכי גדול' – רק שלא יקבל כעת התקפה… אחרי שתעברו קורס, היא כבר לא תהייה התקווה הגדולה ביותר. המשפחה תהייה בטוחה, רגועה ושלווה יותר. כדי להתרשם ולחוות דוגמית מהרוגע שאתם כל כך מייחלים אליו תוכלו להתנסות בשיעור חינם באתר.

 

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button