קורס עזרה ראשונה בראשון לציון

קורס עזרה ראשונה בראשון לציון

צרו קשר בWhatsApp דרך האייקון או דרך 03-6700971 ותענה במיידי

 

בשגרה היומיומית יש המון סכנות שאנחנו אפילו לא חושבים עליהם – החל מתאונת דרכים וכלה בהתייבשות. כדי שהבעיות הללו לא יגמרו בבכי מר, כדאי ואף רצוי לדעת עזרה ראשונה. אדם במצוקה שמקבל טיפול ראשוני הולם יכול להינצל בזכותו. לכן, במידה ואתם מתעניינים בקורס עזרה ראשונה בראשון לציון כדאי שתדעו פרטים נוספים.

מהו קורס עזרה ראשונה?

האינסטינקט הראשוני של אנשים כשיש סיטואציה מלחיצה הוא קיפאון. כמובן שאינסטינקט זה לא יעזור כשאדם לידינו במצוקה. קורס עזרה ראשונה בראשון לציון מלמד כיצד להתמודד עם סיטואציה בה האדם לידינו צריך סיוע כשהוא במצוקה פיזית. לדוגמה, אם אדם לידינו נחנק בשל משהו שהוא אכל, ואדם אשר עשה קורס החייאה נכח בסביבה, הוא יכול לעזור לו בסיוע הראשוני שכאמור יכול להציל חיים!

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה בראשון לציון

מחפשים להירשם לקורס עזרה ראשונה בראשון לציון

מדוע כדאי לעבור קורס עזרה ראשונה בראשון לציון

.1 עיר עם תנועה רבה של מכוניות – ראשון לציון הינה עיר במרכז. בגלל זה בעיר תנועת מכוניות רבה. כפי שכולנו יודעים, עיר כזו עם תנועה רבה מזמינה סכנות רבות בכביש. אם תושבי העיר ידעו לבצע עזרה ראשונה, או החייאה המצב בכבישים יהיה הרבה יותר טוב.

2. קרבה לים – ראשון לציון קרובה לים. קרבה לים טומנת בחובה שתי סכנות. הסכנה הראשונה היא טביעה. אנשים רבים מגיעים לחופי ראשון לציון ולא יודעים לשחות. בשל כך ישנה סכנת טביעה. אם יהיו בעיר אנשים שידעו לסייע במצוקה זו, חופי הים יהיו בטוחים יותר

הסכנה השנייה היא התייבשות. אנשים מגיעים לחוף לשעות ארוכות ושוכחים לשתות מים. כך, אנשים מתייבשים ולעיתים אף מתעלפים. אנשים רבים שלא יודעים מה לעשות כשאדם מתייבש לעיתים עושים את הדבר שעושה לו הכי רע בכוונה לסייע. בקורס עזרה ראשונה בראשון לציון נותנים את הכלים להתמודדות עם בעיה זו.

מהם סוגי הקורסים הקיימים?

קורס עזרה ראשונה – בקורס עזרה ראשונה בראשון לציון לומדים את היסודות, את הידע האנטומי הנדרש, פירוט ההליכים בגוף, ומה עושים במצבי חירום דוגמת החייאה. בקורס מרחיבים גם על המחלות השונות ומה התגובה של הגוף לכל אחת מהן. ישנם קורסים קצרים בני 4 שעות וישנם קורסים ארוכים יותר ביקף של 88 שעות.
כמובן שלפי גודל הקורס היקף החומר משתנה, ככל הקורס ארוך יותר כך הוא מקיף יותר. לדוגמה קורס עזרה ראשונה 28 שעות בראשון לציון – קורס מקיף המעניק בסופו תעודה רשמית מהמדינה. הקורס מומלץ למדריכי ספורט שכן ישנו דגש על מקצוע זה בקורס עזרה ראשונה ספציפי זה.
רענון עזרה ראשונה – ישנם מקצועות שחייבים לדעת להגיש עזרה ראשונה בעת הצורך ולכן הם מחויבים לעבור קורס עזרה ראשונה. אך, זהו לא דבר שזוכרים וחשוב לעבור גם רענון עזרה ראשונה אשר מזכיר את הדברים אותם למדתם בקורס.
הרענון עזרה ראשונה מועבר לקבוצות רבות אשר עוברות את הקורס כמו גננות, מדבירים, נהגי אמבולנס, מדריכי ספורט, רופאי שיניים, מדריכי טיולים, מצילים, עובדי הוראה, מאבטחים ועוד. הרענון יכול גם להיות לקבוצה. לדוגמה, מרכז ספורט שרוצה להעביר רענון לאנשיו יכול לדאוג להם לקורס מרוכז.

אתם תוכלו לבחור את כמות הזמן שייקח לכם לעבור את הקורס. רענון עזרה ראשונה בראשון לציון יכול לקחת 4 שעות או שמונה שעות. כך שישנה גמישות רבה שמתאימה ללוז האישי של כך אחד ואחד שמגיע לרענוןעזרה ראשונה בראשון לציון
קורס מע"ר – קורס מגיש עזרה ראשונה. קורס מע"ר בראשון לציון שם את הדגש היישומי כיצד ניתן להגיש עזרה ראשונה. הקורס עובר גם על חומר תיאורטי וגם על לימוד מעשי כך שהאדם שעובר אותו יצא בסוף הקורס עם מסוגלות פרקטית להגשת עזרה ראשונה איכותית בשטח. הקורס מומלץ במקצועות בהם יש צורך בידיעת עזרה ראשונה בצורה טובה כמו מדריכי צלילה.
קורס החייאה – קורס החייאה בראשון לציון מלמד כיצד להחיות אדם שמתקשה בנשימה. קורס החייאה בראשון לציון נותן כלים פרקטיים ומכין אתכם לבעיה העתידית שייתכן שתצוץ. זהו קורס חשוב מאד שיכול להציל חיים!

אודות מלער

חברת מלער מסייעת לאנשים אשר רוצים ללמוד או לחזור על קורס עזרה ראשונה בראשון לציון או לעשות אחד שכזה בצורה המקצועית ביותר שניתן. החברה פועלת מתוך הבנה של חשיבות הנושא ומתוך רצון אמיתי להעביר את הידע החשוב לקהל הרחב בצורה הכי מקיפה שניתנת.
במלער קורסים שונים ומגוונים שעונים על הצרכים של כל אחד שמגיע לקורס. מלער יודעת להתאים את הקורס לאדם, העבודה שלו ושעותיה.
החברה נותנת שירותים גם לארגונים גדולים ומובילים במשק הישראלי וגם לאנשים פרטיים. אנו מתאימים את מגוון הקורסים שלנו – החל מקורס עזרה ראשונה בסיסי ועד קורס רענון עזרה ראשנה למקצוע ממנו האדם בא. חומרי הלימוד מאד ברורים ומונגשים כך שגם אנשים שבאים ללא רקע יכולים לצאת מהקורס עם הבנה טובה וידיעת יישום הפרקטיקה בצורה מצוינת

כיצד מתנהל הקורס?

למידה – החומר העיוני של הקורס נמצא באתר אונליין, כך שכל אחד יכול ללמוד את החומר בקצב שלו, בהתאם ללוז שלו ומכל מקום. כך שניתן לעשות זאת גם מהבית, גם מהמשרד ואפילו מבית קפה.
שאלות חזרה – לאחר הלמידה ישנן שאלות חזרה להטמעת החומר שנלמד. השאלות מכינות את החניכים למבחן העיוני.
מבחן עיוני – לאחר התרגול ישנו מבחן עיוני. המבחן בוחן את ההבנה שלכם בחומר. המטרה היא שתצאו עם הבנה מעמיקה על החומר הבסיסי של סיוע בעזרה ראשונה. המבחן העיוני הינו הבסיס לתרגול המעשי שמתבצע במרכז של מלער בראשון לציון.
מפגש תרגול ומבחן מעשי – בחלק המעשי אנו נתרגל את החומרים העיוניים. נעשה זאת תוך הדגמת מצבים שונים ומגוונים וטיפים לשיפור העזרה תוך התבוננות על הדרך בה אתם מגישים עזרה ראשונה. בסוף התרגול ישנו מבחן הבודק את היישום של החלק המעשי.
התרגול המעשי חשוב מאד! הוא מכין את החניך לרגע האמת בו הוא יצטרך לתת סיוע ראשוני. קורס עזרה ראשונה בראשון לציון שם דגש על תרגול מעשי איכותי שייתן ביטחון לסיוע. גם ברענון עזרה ראשונה בראשון לציון עוזרים ליישםם את הידע שכבר קיים ומתן ידע מתקדם שיעזור ברגע האמת.
סיום וקבלת התעודה – אם עברתם את כל השלבים אתם תקבלו תעודת הסמכה לעזרה ראשונה.

 

נגישות
צריכים עזרה?
Call Now Button